![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385485
*
nr 1338 5485
Oljemålning
Christine Eriksson, "Vallmofält på Fyn". Monogramsignerad, daterad a tergo -97. Olja på pannå, 33x40cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2020
kl 19:19:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/7 20:30:09
1
100 kr
24/7 21:39:08
2
300 kr
24/7 21:40:41
1
200 kr
24/7 21:40:41
2
250 kr (Budbetjänt)
26/7 08:09:36
1
350 kr
27/7 18:17:33
2
400 kr
27/7 18:24:57
1
450 kr
27/7 18:28:35
2
Vinnande bud
27/7 18:29:27
1
600 kr
27/7 18:29:27
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christine eriksson olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1338 5485
Oljemålning
Christine Eriksson, "Vallmofält på Fyn". Monogramsignerad, daterad a tergo -97. Olja på pannå, 33x40cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/7 20:30:09 | 1 | 100 kr |
24/7 21:39:08 | 2 | 300 kr |
24/7 21:40:41 | 1 | 200 kr |
24/7 21:40:41 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
26/7 08:09:36 | 1 | 350 kr |
27/7 18:17:33 | 2 | 400 kr |
27/7 18:24:57 | 1 | 450 kr |
27/7 18:28:35 | 2 | Vinnande bud |
27/7 18:29:27 | 1 | 600 kr |
27/7 18:29:27 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christine eriksson olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19